8 найпопулярніших помилок при підключенні Wi-Fi відеокамери
Техніка не завжди працює коректно, часто з нею виникають проблеми, які можуть вплинути на підключення і роботу всієї системи безпеки. Wi Fi камера спостереження, в силу особливостей технології досить часто стає предметом скарг, в тому числі що стосуються підключення до загальної інтернет-мережі та мобільному додатку.
Перш ніж купити камеру відеоспостереження Wi Fi, варто дізнатися про 8 найпоширеніших помилок підключення техніки. Ми розберемося в них і розповімо про те, як усунути проблеми без особливих зусиль.
Налаштування мережі не обнулені
Якщо раніше камера вже використовувалася, то в ній могли залишитися попередні налаштування інтернет-мережі. Вони можуть не дозволяти обладнанню підключатися до поточної мережі, як наслідок, виникає помилка з’єднання.
Виправити помилку допоможе скидання налаштувань, яке поверне техніку до заводських показників. Для цього варто використовувати кнопку “RESET”, зазвичай її можна знайти на задній стороні відеотехніки. Іноді вона захищена кришкою, іноді знаходиться в поглибленні корпусу, що запобігає випадковому натисканню.
Відеокамера Wi Fi типу обов’язково повинна бути підключена до живлення, щоб скидання спрацювало. Кнопку зазвичай потрібно потримати близько хвилини – це механізм захисту від випадкових натискань. Про правильно виконану процедуру повідомить звуковий сигнал або блимаюча лампочка – все залежить від моделі відеотехніки.
Встановлена карта пам’яті
У більшості відеокамер спостереження оновлення ПЗ відбувається саме через microSD-карту, на яку попередньо завантажується файл оновлення. Саме тому можуть бути проблеми з підключенням до програми або мережі – техніка буде зайнята зовсім іншою процедурою.
Тому відразу перевірте наявність флешки і вийміть її на час, поки відеокамера не буде з’єднана з додатком. Найчастіше це спрацьовує і обладнання повертається в стрій без збоїв.
Несправність телефону
Так, іноді в складнощах з підключенням камери винен саме смартфон, через який проводиться дана процедура. Його камера може не працювати або з помилками зчитувати QR-код на корпусі пристрою, також часом з’являються проблеми з підключенням смартфона до інтернету і ситуації, пов’язані із заповненням внутрішнього сховища гаджета.
Щоб перевірити цю версію, спробуйте скористатися іншим смартфоном, який повинен без проблем підключити камеру і ввести її в єдину мережу. Якщо ж помилка не зникає, слід провести процедуру через мобільний інтернет, або змінити камеру – швидше за все має місце виробничий брак.
Відсутність регіону в списку підтримуваних
Серед не самих очевидних проблем – використання відеокамери не в тому регіоні, для якого вона була зроблена. Навіть якщо ви купили техніку в своєму місті, вона могла бути ввезена напівлегальними способами і тому не буде підтримуватися. Досить часто так відбувається з китайською продукцією, хмарний сервіс якої прив’язаний до локації користувача.
Виправити цю помилку неможливо, залишається тільки поміняти камеру в магазині, спробувати продати в іншу країну або ж просто викинути її – особисто вам пристрій не принесе користі.
Неправильна частота Wi-Fi мережі
На даний момент практично всі камери працюють на частоті 2,4 ГГц, як і Wi-Fi роутери. Варіанти з 5 ГГц зустрічаються вкрай рідко через дорогу сертифікацію і мало популярну технологію. Якщо ви спробуєте підключити 2,4 ГГц камеру до роутера на 5 ГГц, то зіткнетеся з проблемою, тому вибирати відеообладнання необхідно саме з тією частотою мережі, яка на даний момент використовується на об’єкті.
Велика дистанція до роутера
У домашніх умовах цей недолік дуже рідкісний, якщо тільки мова не йде про величезну віллу або заміську територію. Справа в тому, що бездротова камера відеоспостереження найчастіше отримує недорогий і малопотужний мережевий чіп, не розрахований на великі відстані.
Навіть якщо смартфон може з’єднатися з роутером – не факт, що це ж зможе зробити і камера. Тому для підключення піднесіть її ближче до роутера, почекайте з’єднання і змонтуйте на потрібній точці. В якості альтернативи можна встановити додатковий роутер ближче – це дасть максимум надійності.
Повільний інтернет
Це досить рідкісна помилка, яка проявляється на завантажених або спочатку повільних мережах. Стандартною вимогою для підключення камери є швидкість в 10 Мбіт / с, з нею техніка повинна нормально з’єднуватися і вести запис. Якщо ж інтернет працює зі швидкісного тарифу, спробуйте відключити всі інші пристрої від роутера і з’єднати його з камерою – як правило, це допомагає.
І не варто забувати про тривіальну неуважність, наприклад, при оплаті інтернету. Вихід в мережу могли закрити через заборгованість, тому перевірте наявність підключення через інші гаджети.
Несправність роутера
Дану помилку складно виправити своїми руками, адже тут потрібно ручне налаштування параметрів. Наприклад, маршрутизатор може не підключати відеокамеру через неправильний тип шифрування, помилково вибраний канал зв’язку, перевищення ліміту підключеної техніки.
Заздалегідь ознайомтеся із необхідними параметрами і перевірте, чи підтримує їх ваш роутер. Якщо для вас це викликає складності, краще зверніться до фахівця, який зможе провести діагностику і налаштування техніки для її коректної роботи в подальшому.
Камера відеоспостереження бездротова вулична, як і домашній гаджет, може працювати неправильно з різних причин. Перш ніж звертатися до фахівця, спробуйте виправити ситуацію, дотримуючись наших порад, якщо ефекту немає – викликайте майстра для професійної допомоги.
Компанія Pipl.ua не тільки продасть вам кращу техніку для систем безпеки, а й впорається з проблемами при їх обладнанні, а також підготує відеоспостереження “під ключ”. Ми гарантуємо високу якість результату і готові запропонувати кращі умови по вартості, піклуючись про задоволення і зручність клієнта.
Подключено три камеры По Wi-Fi периодически камеры уходят во офлайн когда перезагружаю роутер тогда все работает ну потом через время обратно поочерёдно уходят во офлайн в чем может быть проблема
- ни один сканер ip адресов,
- не показывает ip через прямое соединение к компу по USB (arp-a или ipconfig)
- нету ее адреса и на роутере
- перепробовал с 10ок популярных прог для Ip камер типа Xeoma и т.д - никто не видит.
НО через приложение (HD IOT camera) на планшете она подключена и показывает все.
Ставил эмулятор Андроид для Винды и прогу под Андроид для нее - не видит.
Ума не приложу, как еще вывести камеру на экран компа??
Що це може бути?
Дозволи в додатка також всі є!
Дякую
Китайская камера вминалась через careçam pro
Запропонувало оновити прошивку
Після цього щось зірвалось та камера тепер при ввімкнені не видає звук включення та рестарту
Є можливість повернути на стару прошивку хочаб через комп’ютер ?дякую
Ни на Айфоне,ни на Андроиде не определяет название сети роутера. Пишу вручную,не помогает. Кто подскажет причину? Спасибо