Монтажний бокс: важливий аксесуар при встановленні камери відеоспостереження
При встановленні системи відеоспостереження особливу увагу необхідно приділяти аксесуарам. Від цих, здавалося б, не найважливіших пристроїв залежить не тільки зовнішній вигляд і архітектура системи безпеки, а й якість сигналу, що передається. Дешевий кабель або конектор може зіпсувати роботу навіть найдорожчої та функціональної відеокамери.
До основних аксесуарів систем відеоспостереження можна віднести:
- кабелі та роз'єми;
- кронштейни;
- джерела живлення;
- перехідники та розподільники;
- спеціальні інструменти.
Але сьогодні ми хотіли б поговорити про монтажні коробки - безсумнівно важливі аксесуари, які дозволять виглядати встановленій відеокамері естетично, а також захистять усі кабелі та роз'єми від згубного впливу вологи або пилу.
Як вибрати монтажний бокс для відеокамери?
Монтажні бокси Dahua Technology
Вибір правильного монтажного боксу для відеокамери залежить від кількох факторів: розміру та форми відеокамери, конструкційного матеріалу, несучого навантаження, кліматичних умов.
Нижче ми постараємося детально розглянути кожен із цих факторів:
- Бренд. Намагайтеся підібрати монтажну коробку тієї ж марки, що і камера відеоспостереження. Великі виробники випускають лінійки аксесуарів для своїх пристроїв, які гарантують 100% сумісність боксу та відеокамери.
- Розмір коробки. Виберіть коробку, яка відповідає розмірам камери і дозволяє зручно розмістити всі з'єднання та дроти. Це гарантує надійне з'єднання кронштейна або бази відеокамери з боксом та унеможливлює заломи на кабелях.
- Матеріал виготовлення. Переконайтеся, що матеріал коробки відповідає матеріалу поверхні, на яку ви збираєтесь встановити камеру. Наприклад, для встановлення на цегляну стіну краще використовувати коробку з металу, а для встановлення на гіпсокартонну стіну – коробку із пластику.
- Вимоги до безпеки. Для специфічних місць установки можуть бути встановлені спеціальні вимоги до монтажних боксів. Наприклад, у громадських місцях краще використовувати антивандальні коробки. А в приміщеннях із підвищеною температурою/вологістю – не використовувати бокси із крихкого пластику.
- Кількість комунікаційних входів: якщо ви вибираєте монтажні бокси для розгорнутої системи відеоспостереження, необхідно врахувати кількість сигнальних кабелів та кабелів живлення. Також можуть знадобитися порти для підключення кабелів інфрачервоного підсвічування, прожекторів або системи управління роботизованої відеокамери. Самостійне просвердлювання отворів може порушити герметичність коробки та вплинути на міцність кріплення.
- Тип відеокамери. Форм-фактор боксу безпосередньо залежить від того, яка це відеокамера – купольна, циліндрична, поворотна чи кубічна. Форма диктує розташування комунікаційних портів та отворів для кріплення камери.
- Захист від зовнішніх факторів. Якщо ви плануєте розміщувати відеокамеру на вулиці або у вологому приміщенні, переконайтеся в герметичності всіх вхідних та вихідних комунікаційних портів. Волога, що потрапила всередину боксу, з часом пошкодить сигнальні та силові інтерфейси і може призвести до виникнення пожежонебезпечної ситуації.
Серед основних конструкційних матеріалів, з яких виконуються монтажні бокси, слід зазначити:
- металеві сплави, основу яких алюміній;
- ABS-пластик - для використання в приміщеннях або захищених зовнішніх системах відеоспостереження;
- спеціальний силікон - для використання у приміщеннях з високим рівнем вологості;
- кераміка та нержавіюча сталь - використовуються лише у спеціалізованих експлуатаційних умовах.
Основні помилки у виборі монтажного боксу
Грунтуючись на правилах підбору монтажного боксу, можна виділити основні помилки, які можуть призвести до поломки відеокамери та системи відеоспостереження загалом. Це не лише поставить під сумнів надійність охоронної системи, а й спричинить додаткові витрати.
Серед основних помилок можна відзначити:
- Неправильний розмір - призведе до неможливості розміщення усередині боксу кабелів, їх з'єднань; а також виникненню заломів на провідниках.
- Неправильний тип – призведе до проникнення всередину пилу, вологи, комах. Це стане причиною пошкоджень роз'ємів і виходу з ладу системи відеоспостереження.
- Невідповідний матеріал - може призвести до небажаних перешкод відеосигналу, псування поверхні стіни або стелі; порушення надійності конструкції.
- Неправильне місце встановлення – ускладнить огляд камери відеоспостереження та вплине на ефективність системи безпеки.
Також час від часу необхідно проводити обслуговування монтажних боксів. Це дозволить вчасно виявити потенційні проблеми: зношеність з'єднань, наявність усередині пилу та вологи, надійність кріплення.
Підібрати надійний монтажний бокс для якісного встановлення камер відеоспостереження можна в нашому інтернет-магазині, відвідавши відповідний розділ сайту, або зателефонувавши за вказаним на сайті телефоном. Ну а якщо у вас виникнуть проблеми з вибором – наші менеджери допоможуть підібрати ідеальний набір аксесуарів для вашої системи відеоспостереження за доступною ціною.