Резервний запис відеоспостереження Hikvision за допомогою функції ANR
Від відеоспостереження потрібна надійність роботи і безперебійність запису. Але якщо використовується хмарна технологія Hikvision, вона може бути вразлива перед слабким сигналом інтернету. При пропажі з’єднання камера перестає транслювати зображення на реєстратор, тим самим безпека серйозно просідає. Пристрої Хіквіжн мають спеціальну функцію ANR, що дозволяє вести резервний запис, далі розглянемо, як це налаштовується і активується.
Можливості функції ANR
Система відеоспостереження, що працює по протоколу IP, використовує мережевий роутер в якості посередника – до нього підключаються і камери, і відеореєстратор. У звичайному режимі пристрій стеження передає візуальну інформацію на реєстратор за допомогою роутера, чим забезпечується бездротова або дротова комунікація.
Якщо роутер виходить з ладу через відсутність інтернету або технічних неполадок, камера не може передати інформацію на реєструючий пристрій. Саме для такого випадку впроваджена функція ANR, що припускає постачання камери картою пам’яті. Відеоспостереження при виході роутера з ладу не перестає здійснюватися, адже камера продовжує записувати зображення, але вже на SD-карту.
Реєстратор з функцією ANR продовжує працювати і при виявленні в мережі камери (коли відновиться з’єднання) викачує з неї вже записану інформацію, продовжуючи фіксувати все, що відбувається. Завдяки цьому дані будуть повністю збережені на жорсткому диску, на карті пам’яті відрізок часу без інтернету також залишиться.
Якщо роутер вийшов з ладу – його потрібно тільки замінити і забезпечити підключення всіх пристроїв системи безпеки. Жоден піксель, зафіксований камерами, нікуди не пропаде.
Налаштування функції ANR
Для початку слід встановити в камеру карту пам’яті, якщо вона не нова – варто відформатувати носій для повного очищення. Далі через веб-інтерфейс відкриваються настройки і перевіряється видимість SD-карти технікою, це можна зробити на вкладці зберігання, де перевіряється управління зберіганням. В меню картка повинна бути готова до читання і запису, якщо пристрій її не бачить, варто заново відформатувати її. Також налаштовується розклад відповідно до потреб користувача.
Камера відеоспостереження готова до роботи, але також налаштування вимагає відеореєстратор, необхідно перейти в його веб-інтерфейс або використовувати графічне меню. Варто відкрити вкладку налаштувань і розділ зберігання, де перевіряється форматування жорсткого диска і наявність на ньому вільного місця. Розклад роботи повинен бути таким же, як і камери, а в додаткових налаштуваннях відеообладнання активується ANR шляхом установки галочки.
Настройки залишаються дійсними і якість роботи режиму варто перевірити, зімітувавши обрив зв’язку. Камера IP відеоспостереження буде працювати і фіксувати дані, а після включення реєстратора він автоматично завантажить відомості з камери. Не варто очікувати швидкого перекачування інформації, але за 10-15 хвилин всі дані будуть забрані.
В архіві записів резервні записи будуть виділені зеленим кольором (в звичайному режимі вони позначаються синім) і таким чином буде легко зрозуміти, коли система відеоспостереження не функціонувала належним чином.
Функція ANR в пристроях Hikvision дозволяє не переживати про те, як буде забезпечуватися безпека в надзвичайній ситуації. Резервна копія завжди збережеться, навіть якщо роутер зламається, зловмисник переріже інтернет-кабель або ж станеться будь-яка інша позаштатна ситуація. Це рішення дозволяє добитися високого рівня безпеки та незалежності від сторонніх чинників, адже наявність резервних копій залежить тільки від обраного обладнання.
Бажаючи забезпечити максимальну безпеку будинку, офісу чи іншого приміщення, варто організувати високоякісну і ефективну систему спостереження. Це можливо з Pipl.ua, фахівці якого проведуть консультацію по параметрам обладнання, допоможуть сформувати комплект техніки і навіть встановлять “під ключ” з гарантією якісного результату.