Як виробники захищають камери від пошкоджень
Всі цінують свою безпеку. Тому люди встановлюють камери на своїх будинках, дачах, офісах та в інших місцях. Це потрібно для збереження життя та свого майна, але багато хто думає, що встановивши камеру, вони будуть на сто відсотків в безпеці – це не так! Люди забувають, що ми живемо не в утопії і є багато злодіїв, які намагатимуться пошкодити камеру.
Тому тут встає питання: як захистити систему відеоспостереження? Вашу систему можуть зламати двома методами: фізичним або програмним. Щоб цього не трапилося вам потрібно прочитати дану інформацію дуже уважно та не забувати про неї.
Зупинимося на першому. Як захистити камери відеоспостереження від фізичних впливів? Він самий вандальський, тому що якомусь індивідууму достатньо вдарити по камері рукою або ж кинути каменюкою, тож професіонали радять монтувати систему на недоступній висоті, щоб ніхто не зміг її дістати. Але тут все одно залишається проблема – каменюка, яка полетить в неї. Тут можемо порадити вуличні камери, які мають більш міцний корпус, який плюсом не боїться дощу та палаючого сонця. Також можна придбати антивандальну камеру. Давайте більше розповімо вам про такі моделі. Насправді зараз на світовому ринку їх дуже багато і з кожним роком вони стають все кращими. Такі камери можуть витримувати не тільки удари предметами, а ще й постріли з вогнепальної зброї.
Також є такі унікуми, які не б’ють по камері, а маскують їх. Мається на увазі, що можуть кинути на камеру тканину або просто замалювати об’єктив балончиком. Але вже є і функції антимаскування! Такі камери відправлять вам попередження, коли зрозуміють, що щось не те.
Другий вид – програмний. Як захистити камери відеоспостереження від злому? Камери зламують по IP-адресі. Прямо як маленькі дошкільнята погрожують вам таким в онлайн-іграх. Щоб цього не трапилось вам потрібно змінити пароль за замовчуванням на власний. Зробіть його максимально складним: цифри, букви та спецсимволи.
Також ви можете зробити Wi-Fi мережу більш захищеною. Щоб отримувати відео та зображення з вашої системи, вам необхідно під'єднати її до локальної мережі, наприклад Wi-Fi. Це може бути Wi-Fi маршрутизатор для підключення до Інтернету.
І з цієї мережі ваша система безпеки може бути зламана. Тобто зловмисник може проникнути не тільки з мережі Інтернет, але й підібравши пароль до Wi-Fi мережі та підключатися до системи відеоспостереження вже зсередини локальної мережі. Важливо убезпечитися ще й тут. Потрібно використовувати останній на цей момент протокол шифрування - WPA2, не забуваючи при цьому і про складність пароля.
І не забувайте про оновлення прошивок відеореєстратора та камер. Це основний крок до безпеки вашої системи відеоспостереження, і не тільки цих систем, а й загалом пристроїв, які працюють у мережі. Оновлення часто містять виправлення у роботі систем безпеки та стабілізацію роботи будь-яких функцій, у роботі яких могли бути виявлені збої чи баги.
Що може пошкодити камеру відеоспостереження? Насправді багато чого і це дуже прикро. Люди цього не розуміють і часто економлять на своїй безпеці. Купляють не такі камери, які їм насправді потрібні, економлять на монтажі й так далі. Ви повинні розуміти, що краще купити якісний продукт, який ніхто не зможе зіпсувати.
Встановлюйте тяжкі паролі та слідкуйте за оновленням! Ваше життя – найцінніша штука, яка у вас є і на ній не потрібно економити!