Бонусная программа от PIPL! Получи бонусы за покупки на сайте и оплачивай ими следующие заказы!

В вашей корзине пусто
Пусто
Корзина-
Нет товаров для сравнения
Пусто
Сравнение
Ваш список желаний пока пуст
Пусто
Список желаний0

Контроль доступа и уличная безопасность: обзор новинок Ajax 2021 [H1]

Контроль доступа и уличная безопасность: обзор новинок Ajax 2021

Завжди на зв’язку — використовуючи кабель, Wi-Fi, LTE [H2]

Уличное видеонаблюдение с каждым днем набирает все больших оборотов. Поэтому возрастает потребность в покупке камер для видеонаблюдения. Особую популярность среди владельцев частных домов или небольших магазинов приобрели IP-видеокамеры.

Но выбор такой камеры достаточно непростой, поскольку нужно учесть множество факторов перед покупкой. В частности, стоит обратить внимание на технические характеристики таких видеокамер, поскольку каждая модель имеет как стандартные параметры, так и специфические для той или иной модели.

Функции Ajax KeyPad Plus: [H3]

  • Включает режим полной охраны по нажатию одной кнопки;
  • Отправляет скрытую тревогу на пульт охраны, если грабитель заставляет ввести код;
  • Блокируется автоматически, если часто вводить неправильный код:

Ajax KeyPad Plus: [H3]

  1. Включает режим полной охраны по нажатию одной кнопки;
  2. Отправляет скрытую тревогу на пульт охраны, если грабитель заставляет ввести код;
  3. Блокируется автоматически, если часто вводить неправильный код:

Если ищете недорогой вариант, но при этом видеоустройство должно иметь отличный угол обзора, советуем обратить внимание на IP-видеокамеру от компании Hikvision. Так, для установки на территории дома или возле магазина, кафе прекрасно подойдет модель DS-2CD1031-I.

Для централі системи безпеки зв’язок із зовнішнім світом — критичний. Його надійність і стабільність — гарантія своєчасного передавання тривоги охоронній компанії та користувачам.

Hub 2 Plus зводить зв’язок в абсолют. Він має 4 канали зв’язку та працює у швидкісних мережах LTE. Така конфігурація дозволяє підключити пристрій до двох різних інтернет-провайдерів через Ethernet і Wi-Fi, а також до двох стільникових мереж. Водночас автоматичне перемикання між каналами займає секунди.

Верифікація тривоги фотографією за 9 секунд [H3]

За фотоверифікацією — майбутнє охоронної індустрії. Ця технологія оптимальна як для комерційних, так для житлових об’єктів — вона доступна і поважає приватність людей. Анімовані серії знімків з датчиків руху MotionCam дозволяють оцінити, що відбувається на об’єкті в динаміці. Водночас камери активуються лише у разі тривоги.

Hub 2 Plus дозволяє підключити 200 датчиків MotionCam. І доставляє фотопідтвердження тривоги охоронній компанії і користувачам всього за 9 секунд. Навіть у разі підключення через SIM (завдяки підтримці швидкісних мереж LTE).

Гарантоване доставлення тривог і фотопідтверджень з протоколами Jeweller і Wings [H2]

Протокол Jeweller забезпечує двосторонній зв’язок хаба з датчиками на відстані до 2000 метрів, дозволяє дистанційно керувати системою та повідомляє про тривогу менш ніж за 0,15 секунди.
Jeweller використовує фрейми для синхронізації сеансів зв’язку пристроїв, автентифікацію для унеможливлення підроблення та шифрування для захисту від крадіжки даних. Енергоефективний протокол дозволяє датчикам працювати роками від комплектних батарей.

Wings — інноваційний радіопротокол, розроблений для швидкісного передавання графічних даних на великих відстанях. Радіопротокол використовує виділену антену Hub 2 Plus для підвищення надійності каналу зв’язку. Wings доставляє фотографії на відстані до 1700 метрів навіть за умови нестабільного рівня сигналу і перебоїв зв’язку завдяки вбудованим алгоритмам перевірки і дозавантаження пакетів. Оператор охоронної компанії і користувачі бачать перший знімок з місця події вже за 9 секунд після тривоги.

Автоматизує безпеку [H2]

Hub 2 Plus дозволяє створити 64 сценарії і мінімізувати вплив людського фактора на безпеку. Хаб може вмикати і вимикати охорону об’єкта чи групи за розкладом. Миттєво активувати дим-машину, якщо в приміщення проникнуть. Знеструмити приміщення та ввімкнути аварійне освітлення у разі пожежі. Або перекрити воду у разі протікання. Керувати світлом, електрозамками, ролетами чи гаражними воротами, якщо зміниться статус охорони, після натискання кнопки або за тривогою датчика.

Hub 2 Plus дозволяє створити 64 сценарії і мінімізувати вплив людського фактора на безпеку. Хаб може вмикати і вимикати охорону об’єкта чи групи за розкладом. Миттєво активувати дим-машину, якщо в приміщення проникнуть. Знеструмити приміщення та ввімкнути аварійне освітлення у разі пожежі. Або перекрити воду у разі протікання. Керувати світлом, електрозамками, ролетами чи гаражними воротами, якщо зміниться статус охорони, після натискання кнопки або за тривогою датчика.

Рассылка Рассылка
Сверхсекретная рассылка
Cпециальные предложения, новости, новинки и промокоды
Ошибка при сохранении!
Данные сохранены успешно!
Скопировано в буфер обмена
Товар добавлен в корзину
Товар добавлен в избранное
Товар добавлен в сравнение